Панахида за воїнами Карпатської Січі на Яблунецькому перевалі.

www.rakhiv.news
На www.rakhiv.news 28 Червня, 2016 09:43 Оновлення

Панахида за воїнами Карпатської Січі на Яблунецькому перевалі.

Щорічно, протягом останніх 20-ти років підряд, в червні, на Яблунецькому перевалі збираються воїни УПА, представники патріотичних сил, місцеві депутати, представники органів місцевого самоврядування Закарпатської та Івано-Франківської областей, щоб вшанувати пам`ять воїнів Карпатської Січі, вбитих в 1939 році.

Цього року, в неділю, 26 червня, священники провели панахиду разом з присутніми над могилами перезахоронених 20-ть років тому, воїнів Карпатської Січі, вбитих 77 років тому на Яблонецькому перевалі, де проходив кордон між Угорщиною та Польщею. І зараз страшно слухати протокол медиків про загиблих: вік 17-25 років, одна особа біля 40-ка років. У всіх вбитих проломано черепи, в багатьох поломані ребра, в двох сліди від куль….

До присутніх звернулися нащадки воїнів УПА, учасники АТО, секретар Яремчанської міськради Володимир Губарчук, депутати Івано-Франківської облради Андрій Марічин, Марія Рудик, секретар Рахівської міської ради Дмитро Брехлічук, громадський активіст з Рахова – Богдан Манівчук, о.Св`ятослав, депутат Рахівської райради Андрій Делятинчук, професор Іван Маханець та інші.

Всі виступаючі підкреслювали, якою дорогою ціною виборювалась україниским народом незалежність. І на жаль теперішня влада може піти в історію безславно як попередня.

Голова села Яблуниця Олег Дзем`юк подякував Івано-Франківській облраді, Яремчанській та Рахівській міськрадам, Рахівській райраді Лазещинській сільраді та всім присутнім за підтримку та участь у даному заході.

Панахида за воїнами Карпатської Січі на Яблунецькому перевалі фото

панахида карпатська_січ

панахида_карпатська_січ

панахида_карпатська_січ

панахида-карпатська_січ

панахида-карпатська-січ

карпатська_січ_память

карпатська_січ_молебен

карпатська_січ_яблуниця_фото

карпатська_січ_яблуниця фото

карпатська_січ_перевал_фото

карпатська_січ_яблуниця фото

карпатська_січ_2016_фото

карпатська_січ_2016-фото

карпатська_січ_2016-яблониця-фото

www.rakhiv.news Рахів новини м.Рахів та Рахівського району

www.rakhiv.news
На www.rakhiv.news 28 Червня, 2016 09:43 Оновлення