Рахівське районне управління юстиції інформує.

www.rakhiv.news
На www.rakhiv.news Травень 28, 2015 09:05

Рахівське районне управління юстиції інформує.

У рамках реформ забезпечено відкритий доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

8 квітня запущено систему надання електронних онлайн сервісів. Зареєструвати бізнес та отримати необхідну довідку, витяг або виписку можна на оновленому сайті Мін’юсту в режимі онлайн.

Так, згідно Наказу Міністерства юстиції України від 31.03.2015 № 466/5 «Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» (далі – Наказ) запит про надання виписки, витягу та довідки в електронній формі подається запитувачем через Реєстраційний портал або офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру.
Надання виписки щодо юридичної особи, витягу та довідки в електронній формі через Реєстраційний портал здійснюється на підставі:
1) запиту про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за формою згідно з додатком 1 до Наказу;
2) запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за формою згідно з додатком 2 до Наказу;
3) запиту про надання довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за формою згідно з додатком 3 до Наказу
Надання виписки щодо юридичної особи, витягу та довідки в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру здійснюється на підставі запиту, в якому вказуються критерії пошуку для їх формування.
У запиті про надання виписки щодо юридичної особи, витягу та довідки в електронній формі з Єдиного державного реєстру на вибір запитувача зазначається один із критеріїв пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі для його формування, визначених пунктами 4 – 7 розділу II Наказу.
До запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру додається інформація про внесення плати за отримання відповідних відомостей з використанням платіжних систем через мережу Інтернет.
Крім того зазначаємо, що виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» мають однакову юридичну силу.
Так, варто зазначити, що прийняті зміни в законодавстві направлені на спрощення життя українських підприємців і поліпшення бізнес-клімату в Україні, щоб міжнародний інвестор не боявся інвестувати кошти у вітчизняну економіку.

Начальник Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області І.І.Фартушок

www.rakhiv.news
На www.rakhiv.news Травень 28, 2015 09:05
Коментарів поки немає!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Написати коментар
Подивитися коментарі

Написати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.
Обов'язкові поля позначені*